sie 6, 2019

PRZEDPREMIEROWY POKAZ FILMOWY – TAJEMNICA OJCA PIO

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu TAJEMNICA OJCA PIO w kinie Kijów. Na hasło: Wydawnictwo św. Stanisława promocyjna cena biletu!

 

"Tajemnica ojca Pio" to udana próba ukazania prawdziwego oblicza Stygmatyka oraz bardzo trudnej drogi, jaką przeszedł, by na jej końcu stać się jednym z największych świętych Kościoła.

Twórcy zadbali o niepublikowane dotąd materiały: zeznania świadków życia świętego, jego duchowych dzieci, osób, które doświadczyły nawrócenia i uzdrowienia, oraz zdjęcia, nagrania i wypowiedzi współbraci z San Giovanni Rotondo. Film bez ogródek ujawnia, jak niewyobrażalnemu ogromowi prób został poddany skromny zakonnik z Pietrelciny: oszczerstwa i poddawanie w wątpliwość stygmatów, podsłuchy zakładane nawet w konfesjonale, posądzanie o intymne kontakty z kobietami, kary i prześladowania także ze strony osób związanych z Kościołem. Niezwykłe emocje towarzyszą widzowi, gdy śledzi on autentyczne nagrania Ojca Pio i słyszy jego charakterystyczny, jakby niepasujący do wizerunku głos. Całości dopełnia sprawiający ogromne wrażenie ekskluzywny materiał dokumentujący niedawną ekshumację ciała św. Ojca Pio.

Serdecznie zapraszamy!

 

TERMIN:

od 2-4.08 – godzina 12:00, 16:45

od 5-8.08 – godzina 12:00

 

Rezerwacja i sprzedaż biletów:

Kijów.Centrum, al. Krasińskiego 34, 30-101 Kraków, tel: 12 433 00 33. www.kijow.pl